Metalluksed Q


Metallsiseuks Q

Tootja: AS Saku Metall Uksetehas


                         RAL7001

 

                        ERIVÄRV

                       ERIVÄRV

                        RAL9010

                        RAL8014
 

Kasutusala: Kasutatakse sisetingimustes korteriustena, vaheustena kuivades ja köetavates ruumides kauplustes, tööstushoonetes, ladudes jne. kus ei ole otsest kokkupuudet kemikaalidega, hapetega ega korrodeerumist soodustavat keskkonda (niiskust)

Mõõdud: Metalluksed saab valmistada  lengi maksimaalsete välismõõtudega 1420 x 2920 mm. Sisse- või väljapoole avatava metalluksena.

Toimivusomadused: Helipidavus  Rw 29-34dB olenevalt ukse mõõtudest. Vastupanu korduvale avamisele ja sulgemisele 100000 tsüklit.

Konstruktsioon: Ukseleht on paksusega 64 mm. Mantelservad asuvad külgedel ja üleval. Välis- ja sisekülg on valmistatud 1,0 mm paksusest elektrotsingitud lehtterasest, mis on omavahel ühendatud keevisõmblustega. Ukselehe sees on isolatsiooniks kivivill. Ukselehe jäikus on saavutatud tänu metalli ja
isolatsioonimaterjali kokkuliimimisele. Hingedeks on 2 kruvitavat kuullaagriga lehthinge. Leng on valmistatud 1,5 mm paksusest elektrotsingitud lehtterasest profiilidest, mis on lengi nurkadest ühendatud keevisõmblustega.
Lengi on võimalik tellida kas paigalduspilusid katva katteliistuga (tüüp YM) või seinapinnast sügavamale paigaldatava ilma katteliistuta (tüüp YS) lahendusega.
Ukse tihendiks on lengi soonde kinnituv TPE kummist tihend.
Lävepakk valmistatakse kuumtsingitud lehtterasest kõrgusega 35, 20 või 5mm. Võimalik valmistada ka lävepakuta mudeleid.

Viimistlus: Metalluksed on värvitud enam levinud värvitoonides pulbervärviga. Standardtoonid: valge (RAL 9010),  helehall (RAL 7001), tumehall (RAL 7024), tumepruun (RAL 8014), valge alumiinium (RAL9006). Lisavõimalusena värvitakse metalluksed  kogu RAL VÄRVIKAARDI toonides.

Lukud: Metalluks valmistatakse kas ühe lukuga ( nt. kasutuslukk Assa 565). Või kahe eraldi asetseva lukuga (nt. kasutuslukk Assa 565 + turvalukk Abloy 428)
Vajadusel komplekteeritakse metalluksed teie soovil tuntud lukufirmade Assa ja Abloy  erinevate lukkudega.

Paigaldamine: Ukse leng kinnitatakse seitsmest punktist. Lävepakk kinnitatakse keskelt kruviga. Kinnitusavad kaetakse plastist korkidega. Ukse leng ja seina vaheline paigalduspilu täidetakse pärast kinnitamist montaaživahu või kivivillaga. 

Pakend: Sisaldab kinnitusvahendeid ja korke. Täpsem info asub paigaldusjuhendis.

Hooldus: Metallust peab kontrollima ja hooldama vähemalt iga kuue kuu tagant. Kontrollida tuleb metallukse ukse sulgumist ja lukustuselementide tööd. Täpsem hooldusinfo on hooldusjuhendis.

Metalluksed komplekteeritakse soovi korral järgmiste lisadega:

- roostevabast terasest lävepakk
- uksesilm
- uksesulgur
- aken
- jalaplekid
- ventilatsioonirest
- kolmas lisahing
- turvapakett: 1,50 mm teraslehest välis- või sisekülg + 2 turvatihvti
 

RAL 9010  
RAL 7001  
RAL 7024  
RAL 8014